polski
Kontakt

infolinia: 032 2701339
                 0 605 053 091

 Fax         032 2701339


e-mail: lex.biuro@vp.pl

O firmie

  Witamy na stronie internetowej Biura Rachunkowe LEX

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie rachunkowości zarządczej i finansowej.

Obsługujemy firmy o zróżnicowanym zakresie działania tj. począwszy od firm produkcyjnych poprzez usługowe do handlowych włącznie.

Obsługę firm prowadzimy w oparciu o najnowsze, sprawdzone oprogramowanie gwarantujące poprawność i rzetelność dokonywanych rozliczeń oraz bezpieczeństwo przechowywania danych.

Gwarantujemy zachowanie całkowitej poufności w zakresie wszelkich informacji dotyczących naszych Klientów, zarówno w czasie realizowanej współpracy, jak i po jej zakończeniu. Szanując Państwa czas, bieżące kontakty ograniczamy do niezbędnego minimum, jednak zawsze służymy pomocą. Wszelkie sprawy związane z instytucjami państwowymi (ZUS, Urząd Skarbowy, GUS) pozostawcie Państwo nam - załatwimy je w Państwa imieniu.


Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Jesteśmy również, zgodnie z obowiązującymi przepisami ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo-księgowymi. Ubezpieczenie to zapewnia Państwu pełne bezpieczeństwo korzystania z naszych usług
.

 

O firmie | Oferta | Cennik | Kontakt | Linki | Wskażniki
easystat.pl - Statystyki odwiedzin stron www